Глобальний занепад , Як помирають інститути та економіки

за Ніл Фергюсон Відомості про видання:Науково-популярне видання Опубліковано: Наш формат (К.) , 2020 Фіз. характеристика: 144 с. ISBN: 978-617-7863-33-4; 978-617-7863-34-1. Список(и), у яких присутня ця одиниця: 303.4 - Соціальні зміни
Мітки з цієї бібліотеки: Немає міток з цієї бібліотеки для цієї назви. Ввійдіть, щоб додавати мітки.
Тип одиниці зберігання Поточна бібліотека Шифр зберігання Стан Очікується на дату Штрих-код
книги Бібліотека ЛБС
303.4/1 1 (Огляд полиці (Opens below)) Доступно 14239

Список рисунків.
Вступ.
1. Людський вулик.
2. Дарвіністська економіка.
3. Правовий ландшафт.
4. ГРОМАДЯНСЬКЕ ТА НЕГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВА.
Висновки.
Подяки.
Примітки.

Як метафорично показує Ніл Фергюсон, ми живемо у складній інституційній матриці. У ній є уряд. Ринок. Закон. А ще є громадянське суспільство. І раніше, коли кожна група інститутів доповнювала й підсилювала інші, матриця працювала неймовірно добре. Та чому сьогодні ці інститути вийшли з ладу? Чому начебто хороші рішення ще більше погіршують політичну й економічну ситуацію?
Автор із властивим йому натхненням і розумінням історичного наративу аналізує причини стагнації та її наслідки для провідних західних країн. Він розглядає роль державного боргу, надмірного регулювання й виродження верховенства права у цьому глобальному занепаді. А також показує, як небайдужість громадян - коли вони чи то розчищають пляжі від сміття, чи то розвивають приватну освіту - здатна спричинити великі зрушення.

Немає коментарів для цієї одиниці.

для можливості публікувати коментарі.

Натисніть на зображення, щоб переглянути його в оглядачі зображень

Працює на АБІС Коха