17 незаперечних законів роботи команди

by Джон Максвел Physical details: 259 с. List(s) this item appears in: 253.3 - Лідерство
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Item type Current library Call number Status Date due Barcode
книги Бібліотека ЛБС
Checked out 08/12/2023 02088
книги Бібліотека ЛБС
Available 02089
книги Бібліотека ЛБС
Checked out 11/12/2023 02090

<br> <b> 1. Закон важливості </b>
<br> Одного занадто мало для досягнення чогось великого
Яка у вас є мрія? У Ліллі Тартіков – подолати хворобу рак. Вона не науковець, та їй цього і не потрібно. Знати Закон важливості – це все, що вона потребує.
<br> <b> 2. Закон загальної картини </b>
<br> Ціль є важливішою, ніж роль
Що спонукало колишнього президента Америки проїхати автобусом через усю країну, спати у підвалі і виконувати важку роботу протягом тижня? Відповідь можна знайти у Законі загальної картини.
<br> <b> 3. Закон відповідного місця </b>
<br> Кожен гравець має місце, у якому він приносить найбільше цінностей
Якби ви стали лідером вільного світу, яку роботу ви надали б людині(включаючи себе), яка може виконувати будь-яку роботу? Якщо ви хотіли б, щоб всім від цього була якась користь, то скористались би Законом відповідного місця.
<br> <b> 4. Закон гори Еверест </b>
<br> По мірі зростання проблеми, збільшується потреба у роботі команди
Тензінг Норгей і Моріс Уілсон – обидва досвідчені альпіністи, які мали достатньо спорядження для підкорення гори. То чому один із них загинув, а інший підкорив найвищу точку світу? Тому що лише один знав Закон гори Еверест.
<br> <b> 5. Закон ланцюга </b>
<br> Сила команди залежить від її найслабших ланок
Чи потрібно хвилюватися, якщо тисячі ваших робітників чудово виконують свою роботу, і лише один не справляється? Запитайте про це компанію, яка заплатила понад три мільярди доларів за нанесення шкоди навколишньому середовищу. Вся причина полягала у незнанні Закону ланцюга.
<br> <b> 6. Закон каталізатора </b>
<br> Успішні команди мають гравців, які спричиняють перемоги
Що ви робите, коли нестримно наближається 31 грудня, а ваші працівники безнадійно відстали від запланованої на рік мети? Вам може у цьому зарадити Дейв Сатерленд. Його команда досягала мети, тому що він заважд жив за Законом каталізатора.
<br> <b> 7. Закон компаса </b>
<br> Бачення вказує членам команди напрям і дає впевненість
Президент компанії «Енрор» дізнався про багатомільйонну ставку компанії на режим «онлайн» лише за два місяці до початку своєї роботи над цим проектом, і це його зовсім не турбувало. Чому? Тому що він і його команда пожинали плоди Закону компаса.
<br> <b> 8. Закон зіпсутого яблука </b>
<br> Погані стосунки руйнують команду
Очікували, що вони виграють змагання. У них були таланти і можливості для виграшу. Але замість перемоги, вони самі себе зруйнували. О, якби їм був відомий Закон зіпсутого яблука.
<br> <b> 9. Закон відповідальності </b>
<br> Члени команди повинні розраховувати один на одного
Мабуть, у вашій організації люди не вмирають, якщо хтось не виконає свого обов’язку. Але таке може трапитися у будь-яку хвилину в сімейному бізнесі, про який йдеться у цьому розділі. Тому Закон відповідальності для них дуже важливий.
<br> <b> 10. Закон ціни </b>
<br> Команда не досягає свого потенціалу, якщо не платить ціну
Одна компанія могла стати найбільшою у світі по роздрібній торгівлі. Проте після 128 років своєї роботи, вона була змушена назавжди зачинити свої двері. Чому? Така була відплата за те, що її керівники проігнорували Закон ціни.
<br> <b> 11. Закон ведення рахунку </b>
<br> Команда може вносити корективи, коли знає, де знаходиться
Тисячі Інтернет-компаній зазнали краху. Багато тих, які вважаються «успішними», все ще очікують здобути якусь корись із свого профілю. А ця компанія постійно виграє, зростає і заробляє гроші! Чому? Тому що вона завжди йшла за Законом ведення рахунку.
<br> <b> 12. Закон запасних гравців </b>
<br> Сильні команди мають велику глибину
Кого переважно вважають найкращим членом команди? Виконавчого директора? Голову? Найкращого торгового представника? Чи ви повірите, що це може бути хтось із відділу кадрів? Ви таки повірите, якщо дізнаєтесь про Закон запасних гравців.
<br> <b> 13. Закон характеру </b>
<br> Спільні цінності визначають характер команди
Як досягнути, щоб тисячам людей подобалось працювати у складах, носити яскраво оранжеву форму і задовольняти будь-які примхи відвідувачів? Берні Маркус і Артур Бланк досягли цього, збудувавши компанію на основі Закону характеру.
<br> <b> 14. Закон спілкування </b>
<br> Взаємодія посилює дію
За десять років команда мала десять керівників. Працівники були незадоволені, а компанія терпіла збитки. Отже, як Гордон Бетун міг врятувати цю найгіршу авіакомпанію від повного краху? Він почав використовувати Закон спілкування.
<br> <b> 15. Закон переваги </b>
<br> Тільки якість лідерства робить різницю між двома однаково талановитими командами
Команда мала великі проблеми. У членів команди було все необхідне – талант, підтримка, ресурси – усе, крім найважливішого. Щоб змінити становище, вони покладали єдину надію на людину, яка виконувала Закон переваги.
<br> <b> 16. Закон натхнення </b>
<br> Коли ви виграєте, ніщо не завдає вам болю
Що змусило п’ятдесятирічного чоловіка, який навіть не вмів плавати, зайнятися тренуванням з найважчого виду тріатлону? Ні, це не була криза полудня віку. Це зробив Закон натхнення.
<br> <b> 17. Закон дивідендів </b>
<br> Вклад в команду з часом приносить прибуток
Вас колись вмовляли піти на роботу? Моргана Вутера впросили, і в результаті він змінив життя тисяч дітей. Його життя віддачі розкаже вам все про Закон дивідендів.

<br> У книзі «17 незаперечних законів роботи команди» Джон Максвел, експерт у галузі лідерства й автор бестселерів, ділиться життєвими принципами побудови команди, які необхідні для успіху вашого бізнесу, сім’ї, церкви чи організації.

There are no comments on this title.

to post a comment.

Powered by Koha